Masné výrobky

Radek Šerý
Radek Šerý, Sídliště Družba 1216,
763 31 Brumov- Bylnice
Tel.: +420 
739 573 802

E-mail: ReznictviSery@seznam.cz


Řeznictví bylo založeno před 21 lety panem Jaroslavem Šerým a jeho manželkou Marií v Brumově Bylnici. Řeznické řemeslo je v této rodině předáváno z otce na syna již po třetí generaci. Výrobky jsou vyráběny podle tradičních receptur i postupů a jsou uzeny v klasické udírně vytápěné bukovým dřevem. Při výrobě je používáno výhradně maso českého původu. Kromě uzených masných výrobků, jako jsou např. klobásy, kabanos, uzený bok či uzená masa řeznictví Šerý nabízí i vařené masné výrobky, např. tlačenky, vařený lalok, jaternice, jelita a také šunkový salám.

2019 - ORAVSKÁ SLANINA ŠERÝ
2019 - ORAVSKÁ SLANINA ŠERÝ

Ing. Petra Zbořilová, Otrokovice

www.reznictvizboril.cz

Řeznictví a uzenářství Zbořil, Komenského 285, 765 02 Otrokovice Tel.: 577 923 104, mobil: 774 700 026, E-mail: zborburt@seznam.cz 

Firma Řeznictví a uzenářství Zbořil byla založena roku 1994, jako rodinná firma. Již téměř 20 let se věnuje výrobě a zpracování vepřového a hovězího masa, výrobě uzenin a uzených výrobků a zabijačky. Připravuje široký sortiment zboží od jitrnic a špekáčků přes nakládaná masa až po speciality. Při výrobě všech výrobků klade důraz na vysokou kvalitu používaných surovin, pečlivě vybírá používané koření a dodržuje osvědčené technologické postupy. Vyrábí vlastní uzeninu a zbijačku podle starých norem. Jejich výrobky se liší od ostatních i tím, že používají klasické uzení dřevem, při kterém získává uzenina jedinečnou chuť a vůni. Pro své výrobky kupují zvířata výhradně z českých chovů. Během celého výrobního procesu dodržují přísná hygienická a veterinární nařízení, která zaručují vysokou kvalitu všech výrobků.

2018 - JEHNĚČÍ KLOBÁSA
2018 - JEHNĚČÍ KLOBÁSA

VOMA s.r.o.

www.vomaub.cz

 VOMA s.r.o., Moravská 94,               68 801 Uherský Brod                     Tel.: +420 572 633 428                     E-mail: voma@vomaub.cz

Společnost VOMA s.r.o. z Uherského Brodu produkuje masné výrobky již od roku 1994. Od počátku se zaměřuje na výrobu produktu nejvyšší kvality. Každý region naší země má svůj charakter, stejně jako potraviny, které tyto oblasti nabízejí. Regionální potraviny společnosti VOMA s.r.o. jsou vyrobeny z domácích surovin a jsou založené na vlastních recepturách, jež jim zajišťují bohatou a nezaměnitelnou chuť. Dokonalý výsledek každého výrobku vytváří dobré jméno firmy Voma s.r.o.  

2019 - LHOTSKÁ ŠUNKA OD KOSTI
2019 - LHOTSKÁ ŠUNKA OD KOSTI

Pospíšil - maso, uzeniny, lahůdky s.r.o., Holešov

 www.pospisil-holesov.cz

Josef Pospíšil - Výrobna lahůdek a uzenin, s.r.o.,                                Tovární č.p. 1627, 769 01 Holešov Tel.: 573 396 036                               E-mail: info@pospisil-holesov.cz

Firma vyrábí a dodává široký sortiment uzenářských a lahůdkářských výrobků. Masné výrobky zpracovávají ve vlastní bourárně masa, lahůdky a uzeniny ve výrobně. Oba tyto provozy splňují nejpřísnější hygienické normy. Nabídka výrobků firmy je velmi rozsáhlá a proto je rozdělena do několika skupin. První skupinou jsou lahůdky, které se dále dělí na saláty (kelímkové i podle gramáže), obložené talíře, chlebíčky, atd. Další skupinou jsou uzeniny, rozdělené například na drobné masné výrobky, masové rolády, speciální masné výrobky. Poslední skupinou je maso a jeho rozdělení na vepřové, hovězí, mražené výrobky a sádlo. 
2018 - SÁDLO SE ŠKVARKAMI
2018 - SÁDLO SE ŠKVARKAMI

Řeznictví Singer s.r.o.

www.reznictvisinger.cz

Řeznictví Singer s.r.o., Lhotsko 8, 763 12 Lhotsko
Tel.: 
+420 605 214 745

E-mail: objednavka@reznictvisinger.cz

Řeznictví Singer vzniklo jako rodinná firma v roce 1993 přestavbou hospodářského objektu.

Firma disponuje vlastní bourárnou, kde denně zpracovává 3 tuny vepřového a hovězího masa českého původu. Zaměřují se na výrobky spíše domácího charakteru bez konzervantů, jako např. klobása klasik, lhotská slanina, tlačenka, apod.

2019 - GRAND ŠUNKA
2019 - GRAND ŠUNKA